İzvit Haber

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Şubat 2018
P S Ç P C C P
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

.:.

Resim Gönder

EN ÇOK OKUNANLAR

Yukarı Çağlar Köyü Muhtar Adayı Necat Çınar bir açıklama yaptı.

Yukarı Çağlar Köyü Muhtar Adayı Necat Çınar bir açıklama yaptı.

Tarih 20 Ocak 2014, 16:29 Editör Ramazan BAHAR

Yukarı Çağlar Köyü Muhtar Adayı Necat Çınar bir açıklama yaptı.

Yukarı Çağar Köyü Muhtarı ve Muhtar Adayı Necat ÇINAR, bir açıklama yaparak adaylığını açıkladı.
ÇINAR'ın açıklaması şöyle:
Sevgili Vatandaşlarım;
Göreve geldiğimiz zaman köy iki yarı idi, görev sürem içerisinde herkese eşit davranmak suretiyle bunu aştık. Bu konuda seçime birlikte girdiğimiz arkadaşlara da teşekkürler ediyorum.
Göreve başladığım zamanlarda, camimizin biri kuru yapı idi, Ramazan ayında ibadete açtık, camilerimize imam tayin edilmesini sağladık.
Yıllardır lafı edilen yeni arık yolunu yaptık. Yol yapımı için kimseden bir kuruş talep etmedik.
Cenazelerimizi yıkayabilmek için bir gasil hane yaptık. Önceki dönemde yapımına başlanılan, yayla yolu, devletin imkanları ile tamamlanarak (mutlaka yapılması gerekiyor) kullanıma açtık.
Göreve geldiğimizde 31 evde saat olmadığı, 2 evde çift su kullanıldığını tespit ederek gerekli işlemi yaptık. Bu gün saatsiz su kullanan yok. Kanalizasyon çalışmaları sırasında vatandaşlarımızı susuz bırakmamak için, arızalara anında müdahale ettik. Beş yıldır köyümüzde bir kavga ve benzeri şey yaşanmadı. Buradan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine büyük çabalar sarf ederek köyün kanalizasyonunu yaptırdık.
Ayrıca, kanalizasyon çalışmaları dolayısıyla bozulan yolların tamiratı yapıldıktan sonra, döşenmesi beklenen parke taşları sokaklarımıza döşendi. İlk planlamada 4 bin metreye yetecek kadar gelen parke taşı, görüşmelerimiz sonrasında 8 bin metre ye çıkarılarak döşenmiştir. Köyümüzün büyük bölümü bitirilmiş, kalan kısımlar da en kısa zamanda tamamlanacaktır.
Değirmen önündeki ata yadigârı çınar, dönemimizde 6 defa kasıtlı olarak yakıldı. Ancak herhangi bir tanık olmadığından bir şey yapılamamıştır. Ama inanıyorum ki bu olay ortaya çıkacak ve gereken cezaları verilecektir.
Göreve geldiğimiz tarihlerde arazide bulunan çeşmeleri tamir ettirerek sularını akıttık. Ancak, muhalefet yapmak için bazı vatandaşlarımız tarafından bu çeşmelere giden su boruları defalarca tahrip edildi. Keza Köyümüzün içme suyu borusunu iki defa kırdılar, üzerine büyük boru koydum, 3 defa da onu da kırdılar. Arazilerimin boru döşenmeyen kısımlara bu yıl döşenecek. 40 yıllık hayaliz olan göletimizin yapımına başlanılıyor. Her işlemi bitti. 2 trilyona yakın maliyetle ihalesi yapıldı.
Benimle birlikte göreve gelen ve görev sürem içerisinde uyum içinde çalışan aza arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum
Bu vesile ile Köyümüze yapılan hizmetlere katkılarından dolayı Milletvekillerimiz ve Bakanımız Sayın Lütfi ELVAN’a, Milletvekilimiz Mevlüt Akgün’e, İl Genel Meclisi Başkanımız Mustafa BAYIR ve İl Daimi Encümende bulunan tüm arkadaşlarımıza, Ermenek Kaymakamlarımıza, ayrıca Eyüp ÇAYIR ve Durmuş AÇIKBAŞ’a, Sayın Salih BALDIZ Bey’in şahsında özel idaremizin cefakar ve fedakar bütün personeline ve bize desteklerini esirgemeyen sevgili vatandaşlarımıza teşekkürler eder, saygılar sunarım.
Köyümüze hizmet için yeniden adayım. Takdir edilirse hizmete devam etmek istiyorum. Bu vesile ile tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.
Necat ÇINAR
Yukarı Çağlar Köyü Muhtarı ve Muhtar Adayı

Bu haber 1495 defa okunmuştur.

RESİM GÖNDER>>>

Gönderdiğiniz resimler değerlendirildikten sonra sitemizde yer alacaktır.

HABER GÖNDERMEK İÇİN BURAYI TIKLA>>>

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Çevremizden

VE NİHAYET YUKARI ÇAĞLAR GÖLETİ SULAMA SİSTEMİ İHALEYE ÇIKIYOR

VE NİHAYET YUKARI ÇAĞLAR GÖLETİ SULAMA SİSTEMİ İHALEYE ÇIKIYOR 29 Mayıs 2016 Pazar tarihinde yayınladığımız KÖYLÜ GÖLETE, GÖLET KÖYLÜYE BAKIYOR manşetli haberimize ses 08.12.2016...

Medine Elci vefat etti

Medine Elci vefat etti Medine Elci vefat etti
Hasbihaller07 Ocak 2014

.

BAKMADAN GEÇME

GALERİ

Keben_1 Albüm

Keben_2 Albüm

Kaya Mezarları

Antik Kanal

Aldere

Kaynak adı yazılmadan alıntı yapılamaz.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

 Web Counters

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi